Prędzej czy później musi przyjść na to czas. W wirze codziennych obowiązków da o sobie znać przemęczenie, a myśli wbrew woli będą uciekały w kierunku wymarzonego urlopu. Jedni znajdą ukojenie wsłuchując się w szum fal, inni nie wyobrażają sobie urlopu bez wędki w dłoni.

Pokoje z widokiem na morze. Krynica Morska to ostoja ciszy i wygody.

Krynica Morska to wyjątkowe miejsce. Z jednej strony Zalew Wiślany, a z drugiej pełne morze. Dzięki tej specyficznej lokalizacji można porządnie odpocząć i rozkoszować się urlopem. Do pełni szczęścia brakuje tylko słonecznej aury i magicznego, wyjątkowego hotelu, w którym znajdziemy pokoje z widokiem na morze. Krynica Morska to spełnienie udanych, wakacyjnych marzeń. Chwilową ostoję znajdą tam miłośnicy aktywnego wypoczynku, romantyczni samotnicy poszukujący najwspanialszych zachodów słońca, czy rodziny z rozbrykanymi dziećmi. Dopełnieniem jest smaczna, regionalna kuchnia pełna świeżych ryb.

Wędka bolonka to wyzwanie dla każdego wędkarza.

Dla amatorów wędkarstwa najlepszym wypoczynkiem jest czas spędzony nad wodą. Gruntówka, spinning, a może zupełnie nowe wyzwanie? Dla wędkarzy lubiących trzecią opcję, czyli ciągłe wyzwania bardzo ciekawym doświadczeniem może być zmierzenie się z metodą bolońską. Nie. To nie przepis na sos do makaronu, a ciekawa odmiana wędkarstwa spławikowego. Jej głównym zadaniem jest skuteczne wędkowanie na większych odległościach i głębokościach i w szybkim nurcie, przy użyciu spławika jako sygnalizatora brań. Aby ten rodzaj wędkowania miał jakikolwiek sens, niezbędna jest wędka bolonka. To długie cztero, a nawet ośmiometrowe wędziska, uzbrojone w szereg przelotek i uchwyt kołowrotka. Przy znacznej długości muszą być smukłe i lekkie. Tylko takim wędziskiem można swobodnie operować, kontrolując zestaw. Użycie bolonki wymaga pewnej wprawy. Przygoda z bolonką może dostarczyć wiele emocjonujących spotkań z silnymi rybami, buszującymi w nurcie i będącymi poza zasięgiem innych wędek.

Wybierz najlepsze pokoje z widokiem na morze. Krynica Morska zaprasza spragnionych wypoczynku.

Człowiek to wakacyjne zwierzę wodne. Do takiego wniosku można dojść obserwując brzegi rzek lub rezerwując hotel nad Bałtykiem. Zwlekając z rezerwacją do ostatniej chwili można tylko pomarzyć o tym, że znajdziemy najlepsze pokoje z widokiem na morze. Krynica Morska to bardzo atrakcyjny wybór i gwarancja udanego urlopu. Jeśli jednak bardziej lubimy bezpośredni kontakt z przyrodą i wyzwania, z pewnością wędkarstwo będzie najlepszym doświadczeniem.