Konkursy dla pracowników to idealne źródło motywacji, a także genialny sposób na podkreślenie ich wkładu w całościowy sukces funkcjonującego biznesu. Kiedy nadchodzi czas, aby zdecydować się na odpowiednie nagrody dla zwycięzców, dużo myślimy nad odpowiednimi upominkami. Same prezenty powinny być możliwie jak najbardziej satysfakcjonujące i inspirujące dla pracujących osób. Dzisiaj weźmiemy pod uwagę dwie słynne nagrody –  kubki termiczne z nadrukiem oraz medale. Zaprezentujemy powody, dla których takie prezenty są idealnym wyborem.

Sięgnij po praktyczny i spersonalizowany prezent

Trzeba przyznać, że kubki termiczne z nadrukiem to wyjątkowo praktyczna i stylowa opcja względem pracownika, z którego jesteśmy nad wyraz zadowoleni. Niejednokrotnie w czasie pracy podczas pracy, codziennym życiu albo delegacji nasz personel korzysta z kubków na napoje. Z tego powodu kubek termiczny jest rewelacyjnym prezentem. Z pewnością Twój pracownik poczuje doceniony, a picie ciepłego napoju przez długie godziny sprawi mu ogromną satysfakcję. Ponadto możliwość personalizacji pod postacią choćby logo firmy lub jakiegoś innego hasła sprawia, że kubek jest unikatowy. No kto będzie miał lepszy prezent?

Medal nasuwa na myśl ogrom osiągnięć

Jeżeli lubisz stawiać na tradycję, to medal z grawerem będzie wprost perfekcyjną opcją. Pamiętaj, że ta nagroda wciąż osiąga ogromną popularność. Medal jest symboliczną formą odznaczenia pracownika, jego osiągnięć. Taki konkurs to powód do dumy. Jeżeli taki konkurs został wygrany przez pracownika, to jest to wynikiem ogromnego zaangażowania i niezwykłego wysiłku. Wystarczy wręczyć medal, który będzie wyrazem uznania i docenienia. Dodatkowo napis na medalu może posiadać imię pracownika, datę konkursu albo krótkie, motywujące zdanie. To one będą przypominać zwycięzcy o trudach, które poniósł i jakie były dokładnie tego efekty.

Pamiętaj, aby nagrody były dopasowane do pracowników

W czasie doboru odpowiednich nagród dedykowanych pracownikom, należy pamiętać o cechach charakteru i upodobaniom samych pracowników. Mamy do czynienia z różnymi osobami. Jedni wolą praktyczne prezenty, natomiast inni uwielbiają niewielkie prezenty. Dopasuj nagrody pod preferencje osób, które Ci się podobają. Nie zapominaj, by mieć na uwadze rodzaj branży, w której dokładnie działacie. Dopasuj prezenty również i pod to. Wtedy osiągnięcia będą odpowiadały nagrodzie. Ważne, aby mieć właśnie takie rzeczy na względzie i nie strzelić jakiejś kompletnej wtopy. Co ty na to? Sprawdź powyższe propozycje!