Jesteś niepoprawną miłośniczką jeżdżenia na rowerze i martwisz się, że przy małym dziecku będziesz musiała zrezygnować z ulubionej aktywności? Nic podobnego! Mamy rozwiązanie, które umożliwi Ci odbywanie codziennych przejażdżek wraz z Twoją kruszyną. Jest nim... przyczepka rowerowa dla dzieci!

CZYM JEST PRZYCZEPKA ROWEROWA DLA DZIECI?

Przyczepka rowerowa dla dzieci to akcesorium mało znane, jednak uwielbiane przez wszystkich rodziców, którzy mieli okazję je przetestować. Przyczepka do roweru przypomina ogromny wózek, który jednak zamiast przednich kół ma długi dyszel. Mocuje się go do tylnego koła roweru rodzica, co z jednej strony zapewnia trwałość konstrukcji (nie ma szans, że się oderwie!), z drugiej zaś umożliwia zachowanie odpowiedniej odległości (przyczepka nie wpadnie na rower podczas hamowania). Maluszek podróżuje karocą niczym mały król. :-)

PRZYCZEPKA ROWEROWA DLA DZIECI A BEZPIECZEŃSTWO

Jak wyjaśniliśmy, przyczepka rowerowa dla dzieci jest bezpieczna pod tym względem, że podczas jazdy dziecko nie może się odczepić ani wpaść na koło. Ale to nie wszystkie rodzaje ochrony. Każda przyczepka rowerowa dla dzieci występuje w komplecie z trwałą plandeką przeciwwiatrową i przeciwdeszczową, nic się zatem nie stanie, jeśli podczas przejażdżki rowerowej zastanie Was deszcz. Moskitiery blokują kontakt maluszka z insektami. Dziecko jest też chronione przed intensywnym słońcem za pomocą folii przeciwsłonecznej.

NIE TYLKO PRZYCZEPKA ROWEROWA DLA DZIECI!

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż – wbrew nazwie – przyczepka do roweru przyda Ci się nie tylko podczas jeżdżenia na rowerze. W zestawie znajdziesz wymienne zakończenia. Zamiast dyszla możesz zamontować pojedyncze koło do biegania, dwa małe koła do spacerowania albo płozy do szybkiego poruszania się przyczepką po śniegu.

Zajrzyj na stronę wozimysie.pl i sprawdź, czy przyczepka rowerowa dla dzieci występuje w Twoim ulubionym kolorze (albo barwie roweru) i zacznij z niej korzystać, póki pogoda sprzyja przejażdżkom rowerowym i bieganiu! :-)