Choć w idealnej sytuacji nie musielibyśmy się spotykać z problemami natury prawnej czy wyzwaniami zawodowymi, życie to tylko życie. Jeśli odważnie spoglądasz w oczy przeciwnościom losu, połowę sukcesu masz już za sobą. Drugą połowę osiągniesz, korzystając z porad najlepszych specjalistów. Dziś przedstawiliśmy aż pięciu z nich. Poznaj zakres ich działalności i skontaktuj się z nimi, by dotrzeć do mety z sukcesem.

Najlepsi adwokaci w Polsce

Jeśli poszukujesz adwokatów do procesu sądowego, mamy dla Ciebie dwie propozycje z różnych miast Polski:

  • Odpowiedź na zapytanie: adwokat Warszawa (adwokaci dostępni są także w innych miastach Polski). Mojekspert.pl jest portalem, na którym ukazane są wizytówki prawników z całej polski. Zostali podzieleni według usług, które świadczą. Z łatwością wyszukasz specjalistę od prawa celnego, drogowego, gospodarczego czy konsumenckiego – zakresów tematycznych jest kilkadziesiąt. Zaznaczysz, jakie miasto Cię interesuje, a nawet iluletnie doświadczenie powinien mieć adwokat i jaką ocenę wystawili mu poprzedni klienci. Dzięki temu trafisz w najlepsze ręce.
  • Odpowiedź na zapytanie: adwokat Gdańsk. Łukasz Kret jest właścicielem kancelarii prawnej mającej biura w Pruszczu Gdańskim i Skarszewach. Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i innymi organami, których listę znajdziesz na stronie. Oferuje pomoc sprawach cywilnych, rodzinnych, pracowniczych, gospodarczych, administracyjnych i karnych.

Profesjonalne doradztwo podatkowe w Katowicach

Firma MATBART oferuje obsługę prawną i doradztwo podatkowe (Katowice to miejscowość, w którym ma siedzibę). Pomaga właścicielom firm w kształtowaniu efektywnej struktury kosztów i przychodów, zwiększaniu efektywności podatkowej transakcji, minimalizacji kosztów podatkowych i innych sytuacjach. W razie potrzeby może reprezentować Twoją firmę podczas kontroli ZUS, przygotowując wcześniej niezbędną dokumentację.

Skorzystanie z usług firmy jest korzystne zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia działalności, kiedy jeszcze nie wiesz, jak tworzyć umowy i dokumentacje dla transakcji handlowych. Otrzymasz wsparcie na etapie zatrudniania pracowników i wyboru formy zatrudnienia.

Szybkie i łatwe rozwiązywanie sporów – arbitraż

Umowa o arbitraż, inaczej zwana klauzulą arbitrażową, jest umową o poddanie sporu pod rozstrzygnięcie sądu polubownego. W takiej umowie musi się znaleźć zarówno przedmiot sporu, jak i stosunek prawny, z którego spór wyniknął. Tylko jak przygotować taką umowę? I czym w ogóle różni się sąd arbitrażowy od zwykłego?

Odpowiedzi na te pytania – i wiele innych – znajdziesz w ABC arbitrażu na stronie piotrnowaczyk.com. Mecenas Piotr Nowaczyk jest specjalistą w zakresie mediacji, arbitrażu i ADR. Dzięki niemu polubownie rozwiążesz spór powstały między Tobą a drugą stroną.

Motywacyjne porady zawodowe dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy

Jeśli nie potrzebujesz porady prawnej, za to korzystałbyś na poradzie motywacyjnej, zwróć się do Michała Kanarkiewicza. Jest to wykwalifikowane mówca motywacyjny, który specjalizuje się w obieraniu właściwej drogi zawodowej osobom, które zetknęły się z problemem. Opiera pracę na wiedzy socjologicznej i psychologicznej. Nie daje gotowych rozwiązań, lecz nakierowuje klientów na rozwiązania. Czasem pomaga określić przyczyny problemów, jeśli te nie zostały wykryte przez klienta.

Mówcę motywacyjnego można umówić z pracownikami – indywidualnie lub zbiorowo, jako że Michał Kanarkiewicz prowadzi wykłady i przemowy. Wdraża klientów w myślenie strategiczne, czyniąc ich wydajniejszymi, a w efekcie bardziej zadowolonymi z pracy (i wyników!). Odwiedź stronę michalkanarkiewicz.com i sam sprawdź, która forma przyswajania wiedzy pasuje Ci najbardziej.