Spotykanie się z przyjaciółmi i ze znajomymi stanowi bardzo istotną część naszego życia. Zazwyczaj nie myślimy o nich jako o okazji do zrobienia czegoś wyjątkowego, tylko ograniczamy się do wyjścia do restauracji, pubu, czy baru, albo staramy się widywać u kogoś w domu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których wręcz należy stworzyć coś absolutnie specjalnego. Poniżej przedstawiamy Wam kilka pomysłów, dzięki którym przyjęcie może stać się niezwykle kolorowe - czasami nawet dosłownie!

Pokazy sztucznych ogni

Generalnie stereotypowo przyjęło się, że wszelkiego rodzaju materiały pirotechniczne używane są tylko i wyłącznie raz w roku. Właściwie, puszczanie ich w powietrze to pierwsza rzecz, jaką ludzie robią w Nowy Rok. Wynika to z ogromnego hałasu, przez który nie zawsze można puszczać fajerwerki.

Nie zmienia to faktu, że pokazy sztucznych ogni poza pierwszym stycznia są możliwe i przy odpowiednim zorganizowaniu mogą stworzyć kosmiczne wręcz widowisko, jedyne w swoim rodzaju. Duża liczba kolorów i różne rodzaje fajerwerków powodują, że nie zapomnimy tego widoku do końca życia. Oczywiście, dla tych nielubiących huku i pewnego niebezpieczeństwa polecamy sztuczne ognie - podpalenie zapałką malutkiego pręcika pozwala cieszyć się subtelne, delikatnie trzeszczącym płomieniem.

Jednocześnie przy jakichkolwiek zabawach z wykorzystaniem ognia i materiałów pirotechnicznych gorąco podkreślamy, aby używać wszystkich akcesoriów z należytą rozwagą.

Coś więcej niż Monopol

Kreatywność ludzka nie zna granic. Dzięki niej znajdziemy setki interesujących gier planszowych i fabularnych, które Wasi znajomi zapamiętają na długo.

Bardzo popularne ostatnimi czasy stały się gry, przy których poza wynikiem bardzo ważna jest rozmowa i dyskusja między graczami, co siłą rzeczy niejako zachęca nas do ożywionej rozmowy ze swoimi przyjaciółmi. Istnieją również inne ciekawe gry fabularne. Science-fiction, kryminał, przygodowe - znajdziemy mnóstwo różnych tematyk, niemal dokładnie tak samo jak przy okazji wyboru ulubionego serialu, czy też książki.

Spraw, żeby było kolorowo!

Chcesz, żeby Twoja impreza nabrała wszystkich kolorów tęczy? Wcale nie musisz sięgać po fajerwerki i inne materiały pirotechniczne. Wystarczy pozyskać holi proszek!

Bardzo popularna w Indiach tradycja pomału przenosi się do Europy. Hindusi uwielbiają rzucać się kolorowym proszkiem w czasie celebracji wszelkiego rodzaju świąt. Sprawia to, że ulice Bombaju, czy Delhi od wielu lat stają się festiwalem różnego rodzaju kolorów.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że cała zabawa jest absolutnie bezpieczna, a najbardziej niepocieszona będzie pralka w Waszym mieszkaniu, która będzie musiała się mocno namęczyć, żeby wyprać ubrania i buty.