O sukcesie firmy decyduje jej rozpoznawalność. Każdy gadżet powinien być opatrzony nazwą lub logo. Tylko w ten sposób nasze usługi zostaną zapamiętane na dłużej. A po pełnym stresu dniu czas na rozrywkę i uspokojenie. Mamy na to przynajmniej dwa sposoby. Zapewniamy, że oba są warte wypróbowania i całkiem przyjemne.

Ołówki z nadrukiem. Naszkicuj swój sukces

Ołówki z nadrukiem kojarzone są zwykle z branżą techniczną. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ołówki z firmowym nadrukiem podarować wszystkim klientom, niezależnie od branży, w której prowadzimy działalność. W ofercie dostępne są charakterystyczne, stolarskie ołówki o spłaszczonym profilu, jak i klasyczne, kolorowe ołówki z gumką. Relatywnie niski koszt zakupu daje możliwość obdarowania potencjalnych klientów klasycznym, użytkowym i ładnym gadżetem. Marketing to jedno z najważniejszych narzędzi w działalności firmy. Warto więc sięgać po niedrogie, "zaczepne" działania, takie jak choćby ołówki.

Kaligrafia. Sztuka pięknie pisana

Niestety rozwój technologii i kompletna zmiana sposobu komunikowania się, wyparły niemal całkowicie sztukę pisania listów. Na szczęście istnieje jeszcze kaligrafia, czyli sztuka pisania, a precyzując- sztuka kreślenia pięknych liter. Warto oderwać się na chwilę od bezdusznej klawiatury, wziąć do ręki specjalny marker i zapomnieć o otaczającym świecie. Okazuje się, że oprócz zdolności manualnych, ćwiczymy cierpliwość, a co najważniejsze uspokajamy skołatane nerwy. Zostań już dziś mistrzem kaligrafii. Z pewnością wyjdzie to na zdrowie. A może kolejnym krokiem będzie list, napisany jak za dawnych lat?

Wyspa dinozaurów. Gra planszowa, która dobrą zabawą łączy pokolenia

Wyspa dinozaurów. Gra planszowa dla całej rodziny. Najcenniejsze są chwile, które spędzamy razem i jednocześnie świetnie się bawimy. Przy okazji to dodatkowa dawka bezcennej wiedzy, rozwój wyobraźni i umiejętności taktycznych. Gra przeznaczona dla dzieci od 7 lat, w której jednocześnie może wziąć udział aż 7 graczy. Piękna oprawa, ciekawa fabuła i walka o przetrwanie z meteorytami i dinozaurami w tle. Porzuć wirtualny świat i wróć do czasów dzieciństwa. Baw się świetnie z całą rodziną przy klasycznej planszówce w najlepszym wydaniu. To doskonały sposób na długie zimowe wieczory i świetne rozwiązania na nudę spowodowaną nauką zdalną. Gry planszowe to ponadczasowy, zawsze mile widziany prezent. Zapraszamy do planszowego świata dinozaurów. Niech zwycięży najsprytniejszy!